samolepka na zed palmyStále populárnějším dekoračním doplňkem jsou samolepky na zeď. Designově doplňují místnosti v bytech i domech. Nejoblíbenější jsou samolepky do dětských pokojů a obývacích pokojů. Dnes je navíc velmi jednoduchá jak aplikace tapety na stěnu, takže to zvládne opravdu každý. Samolepky se totiž vyrábějí z flexibilního vinylu, který snadno přilne ke stěně. Samolepka potom vypadá jakoby byla na zdi namalovaná.

TIP: Zkuste si také prohlédnout fotoobrazy, které perfektně doplní design jakéhokoliv interiéru.

TIP: Zkuste si také prohlédnout fotoobrazy, které perfektně doplní design jakéhokoliv interiéru.

Pátrali jsme jaké druhy samolepek jsou nejoblíbenější. Jednoznačným vítězem jsou samolepky na zeď květiny a na paty jim těsně šlapou motivy se zvířaty. Nejčastěji si samolepky lepíte na stěny v obývacích pokojích. Následují dětské pokoje. Z květinových samolepek potom nejvíce vyhledáváte motivy stromů nebo palem.

Každý kus je vlastně výrobkem na zakázku. Při objednávce totiž vybíráte nejprve rozměr samolepky, potom barevné provedení a nakonec také můžete volit zrcadlové obrácení motivu. Speciálně podle zakázky se potom vyřezává konkrétníé motiv. To vše zpravidla trvá tři dny včetně doručení k zákazníkovi.

Similar Posts