Nádherná dekorace vám nemusí vzít hodiny času ani peněz. Důkazem budiž dnešní tutoriál, ve kterém se naučíte vyrobit jednoduchou a krásnou dekoraci do bytu, do altánu i do kanceláře. Sukulenty ve sklenici s barevným pískem.

Sukulenty jako dekorace

Ideální výzdobou jakékoliv domácnosti jsou rostliny všeho druhu a sukulenty se svým specifickým vzhledem jsou k tomuto účelu přímo ideální. Ani sukulenty ale nemusíte mít jen tak v nějakém květináči. Podívejte se jak jednoduše lze využít tyto rostliny pro krásnou výzdobu. Potřebovat budete jen sklenici, menší květináč a barevný písek.

Nemíchejte, vrstvěte

Můžete samozřejmě prostě smíchat jednotlivé barvy a nasypat do sklenice, ale daleko zajímavější bude, když jednotlivé barvy navrstvíte na sebe. Dojde tak k duhovému efektu, který je daleko hezčí. Pusťme se do toho.

Dekorativní barevný písek

Do menšího květináčku, nebo skleničky dáme na dno hlínu a osadíme sukulenty. Je dobré kombinovat různé velikosti, aby sukulenty působily rozmanitě.  Pro inspiraci se podívejte na video. Následně vložte malou sklenici do velké a můžete se pustit do vrstvení barevného písku. Abychom nezasypali samotné květiny, použijte kus papíru, kterým přikryjete rostliny. Je dobré použít nejrůznější barvy a vlnky. Barevný písek seženete za nejlepší ceny například v tomto obchodě. Nakonec můžete dozdobit kameny případně dalšími doplňky.


Similar Posts
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments