Nadcházející parné dny přímo vybízejí k vodním hrátkám. Pokud chcete, aby se děti vydováděly ve vodě, nemusíte nutně jezdit na přecpané pláže a koupaliště, kde je hlava na hlavě. Ideální vodní centrum jim můžete pořídit přímo na zahradu. Zábavy si užijí stejně, jako v kdejakém akvaparku.

Skluzavka i sprcha

Hrací centrum dinosaurus je nenáročný soubor prolézaček a klouzaček pro malé děti. je to vlastně taková domácí vodní atrakce nejmenší. Nafukovací hřiště obsahuje skluzavku, která ústí přímo ze sopky. Nutnou součástí je také dinosaurus, kterému lze házet do tlamy balónky (jsou součástí balení). Pro dokonalé ochlazení je zde také palmová sprcha, která rozprašuje sprchu a osvěží děti při hraní. A nejen děti, spršku mohou využít pro schlazení v horkých dnech i dospělí.

Nafukovací hrací centrum

Součástí balení je samotné nafukovací hřiště, opravná záplata pro všechny případy, sada šesti balónků pro krmení dinosaura. Rozměry celého hřiště jsou 249 x 191 x 109 cm. V podlaze se nachází vypouštěcí ventil pro pohodlné vyprazdňování hracího centra. Hra je vhodná pro děti od tří let.

Pokud chcete udělat dětem radost a zabavit je na zahradě, kam si mohou i vodit kamarády, je hrací centrum dinosaurus naprosto ideální. Objednávat v akci můžete například v tomto obchodě.

Similar Posts
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
6 let před

Máme na zahradě týden a kromě bouřek a spánku z toho děti neslezly 🙂 Snad nejvíc je ba ta skluzavka