SAMSUNG

Máte zájem využít nejlevnější čištění koberců Brno? V tom případě Vám rádi vyjdeme vstříc. Jsme firma, která provozuje půjčovnu strojů na čištění koberců Brno a firma, která se zabývá čištěním na profesionální úrovni a zaměstnáváme i dobře proškolené lidi. Kvalitní stroje a výborný čistící přípravek dělají dokonalou kombinaci proto, aby Vaše koberce mohly být opět dokonale čisté a bez prachu. Jelikož jsme poměrně mladá firma, tak se stále učíme novým věcem a snažíme se podřizovat svým zákazníkům.

Přistupujeme k nim pokud možno individuálně. Rozhodli jsme se tedy, že náš ceník nebude úplně jednotný. Jsme toho názoru, že by zdravotně postižení lidé, měli mít některé věci levnější, jelikož si je nemohou udělat sami a navíc ani nedostávají od státu tolik peněz, aby si vše mohli zaplatit. Proto u nás tito lidé mají čištění koberců Brno se slevou 10% z ceny. Navíc pokud u nás uděláte více jak jednu objednávku, tak získáte jako bonus ještě dalších deset procent, jakožto stálí klienti.

I čištění koberců Praha nabízí lákavé ceny zejména pro studenty a seniory. I ti mohou využít mimořádné desetiprocentní slevy, kterou v současné době nabízíme. Mnoho lidí, kteří si nás poprvé objednávají si myslí, že koberce a čalounění budou muset přivést k nám do firmy. Není tomu ale tak. My přijedeme přímo k Vám a u Vás vše uděláme. Svou práci děláme tak dlouho, abychom si mohli být jistí, že je vše čisté, jak jsme Vám slíbili.

Máme za sebou nejrůznější čistění koberců Praha a klientům nabízíme i možnost zapůjčení strojů díky naší půjčovně čističů koberců Praha. Čistili jsme jak méně znečištěné, tak i velice špinavé koberce, u kterých se pomalu klienti rozhodovali, že je vyhodí, ovšem výsledek je poté mile překvapil. Na závěr můžeme říct, že nemáme pevnou pracovní dobu a pracujeme tedy pouze na objednávku. Jsme schopní k Vám přijet jak večer, tak i brzo ráno. Vše záleží na domluvě.

Similar Posts