Magnetické štítky jsou vyrobené z feritových magnetů. Snadno díky nim označíte regály ve skladu i obchodě, police, plechové skříně, kovové nádoby a různé konstrukce. Drží také na magnetické tabuli a nástěnce. Jaké mají výhody?

1) Dobře drží na feromagnetických materiálech

Magnetické štítky na označování fungují stejně jako magnety. Jednoduše je přicvaknete na feromagnetické materiály z oceli, železa, niklu i různých slitin. Dobře drží na konstrukcích regálů, polic, nosníků, ochranných roštů a mříží, na plechových skříních, ale také na magnetické nástěnce, tabuli a také jako magnetky na ledničce.

2) Jsou ideální pro krátké informace a značky

Magnetické štítky a cedulky jsou vyrobené z pásoviny s C profilem. Jejich součástí je papírová cedulka a průhledná krycí fólie. Stačí cedulku popsat fixem, zasunout do magnetického štítku a přicvaknout na vhodný povrch. Rychle si tak vyrobíte různé značky a popisky.

3) Feritový magnet odolá vlhkosti i korozi

Materiálem pro výrobu magnetických štítků jsou feritové fólie a pásovina s C profilem. To je materiál odolný vlhkosti a vlivům počasí. Štítky tak můžete použít v interiéru kanceláře, domácnosti, obchodu, dílny či skladu, ale rovněž venku. Uplatnění najdou například ve skleníku k označení rostlin nebo přicvaknuté na nádobách s vodou i jinými tekutinami a materiály.

4) Magnetické štítky nastříháte nůžkami nebo nařežete nožem

Magnetické štítky jsou z ohebné feritové pásoviny, která se dá dobře stříhat nůžkami nebo řezat zalamovacím nožem. Z jednoho většího štítku si tak v případě potřeby snadno vytvoříte dva i tři menší štítky.

5) Jsou levné, mají různé rozměry

Pro popis inventárními čísly mohou stačit menší magnetické cedulky s rozměrem 40 × 10 mm či 60 × 20 mm. K označování symboly a popisky se hodí větší štítky 80 × 30, anebo ještě větší 100 × 40 milimetrů. Výhodou je nízká cena v řádech korun. Za málo peněz hodně štítků.

Na které účely magnetické štítky použijete vy?

Similar Posts
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments