ornamentik-do-rohu-1750-aZkrášlení bytu je možné mnoha různými způsoby a jedním z nich jsou stále populárnější samolepky na zeď. Lze je zakoupit v mnoha různých motivech, velikostech i barevných provedeních. Dostanete tak do domova exotiku, krásná panoramata, či motivy svých koníčků a sportu.

V obrovském množství samolepek na zeď, které jsou v současné době k dostání si vybere skutečně každý. Samolepky jsou kvalitní a velmi lehce se nalepují. Jsou vyrobeny ze speciální fólie, díky které vypadají obrázky jakoby byly namalované na zdi. Nejžádanějšími motivy jsou rozhodně motivy květin, stromů, či palem. V prodeji jsou samolepky na zeď květiny, které vypadají jako věrné kopie rostlin, či ornamenty, které příjemně doplní jakýkoliv interiér.

Ostatně tato dekorace se hodí prakticky do jakéhokoliv pokoje. V obýváku zřejmě nejvíce oceníte palmy, či již zmiňované ornamenty. Nálepky na zeď do ložnice mohou představovat zapadající slunce, poletující motýli, či magický měsíc. V kuchyni oceníte motivy s konvicí, siluetami, nebo motivy se stylově napsanými texty o kávě, či teplu domova.

Samostatnou kapitolou jsou potom samolepky do dětského pokoje. Tady zřejmě budete volit pestřejší barvy a jemnější motivy. Více, než kdekoliv jinde v bytě, se zde budou hodit motivy zvířat, dopravních prostředků a animovaných postaviček.

Častým dotazem, který se objevuje ve fórech a na nejrůznějších serverech zabývajících se dekoracemi, je zda mohu mít samolepku na zeď umístěnou i v koupelně. Přece jen se nejedná o materiál, u kterého bychom předpokládali nějakou delší životnost ve vlhkém prostředí.
Je pravda, že samolepky, které se designově hodí do koupelen, se běžně prodávají. Tyto samolepky časem podlehnou zkázonosnému vlivu vlhkosti prostředí. Nicméně se jedná o časově dlouhodoběhší horizont. Při cenách, za které jsou v současné době samolepky na zeď v prodeji, je nejjednodušší po prvních náznacích odlepování jednoduše koupit novou. A třeba jinou 🙂

Similar Posts
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments