defaultPůjčoven strojů na čištění koberců je k dispozici mnoho, lokalizovány jsou v téměř každém větším městě po celé republice. Rozdíly mezi půjčovnami jsou však poměrně markantní. Ačkoliv najdete ve většině z nich stroje na čištění koberců značky Karcher, modelové označení Puzzi 100 nebo Puzzi 10/1 (inovovaný Puzzi 100) jsou ceny za zapůjčení poměrně odlišné. Nejnižší ceny dostupné na internetu se pohybují kolem 300,-Kč za zapůjčení stroje na jeden den. V této ceně někdy bývají zahrnuty i nástavce na čištění koberců/čalounění či čisticí prostředek.

Důležitým faktorem je pro většinu klientů také výše hotovostní kauce, která se velmi různí. Obvykle se pohybuje od 1000,-Kč až do 10 000,-Kč u nejdražších půjčoven. Dle průzkumu je aktuálně nejlépe vybavená půjčovna strojů na čištění koberců lokalizovaná v Praze. Ačkoliv jsou v této půjčovně výhradně nové stroje Karcher Puzzi 10/1, nabízí půjčovna rovněž nejnižší ceny v celé ČR. Za zapůjčení stroje na 24 hodin zaplatíte 330,-Kč, ale v ceně už je nástavec na čištění koberců, nástavec na čištění čalounění, 10 dávek čisticího prostředku a informace ohledně správného čištění koberců a čalounění.

Hotovostní kauce je zrušena, pokud se tedy na stroji během zapůjčení něco poškodí, hradí to půjčovna a ne klient. Vše je ošetřeno půjčovními listy, při zapůjčení je nutné doložit dva doklady totožnosti, ideálně řidičský průkaz a občanský průkaz. Půjčovna strojů na čištění koberců Praha rovněž disponuje zákaznickou linkou, na které je možno se bezplatně dotazovat na zapůjčení i na správné techniky čištění.

Similar Posts
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments