Screen Shot 2015-08-11 at 10.20.18Některé kanceláře bývají během dne využívány po dlouhou dobu. Jsou to zejměna ty kanceláře, které jsou určeny pro veřejnost nebo pro styk s občany. Často vidíme, že jsou tyto kanceláře vybaveny starým nebo ne příliš vkusným kancelářským nábytkem. Výměna celého kancelářského nábytku nebo kancelářského vybavení by byla složitá a nákladná, pro lepší estetický dojem a oživení kanceláře lze použít vhodné dekorativní doplňky. V případě kanceláří je nutno vybírat takové dekorace, které do kanceláře hodí a zlepšují její estetickýy dojem.

Vhodně a vkusně ozdobit kancelář nemusí být nijak složité. Při zdobení kanceláře je třeba dbít několika obecných zásad, aby nedošlo k nevkusnému přezdobení kanceláře.

V prvé řadě je třeba respektovat použitý kancelářský nábytek. U kancelářského nábytku je třeba respektovat nejen jeho barvu a použité materiály, je zde důležitý i tvar a rozmístění nábytku.

Dalším důležitám ukazatelem při dekorovaní kanceláře je vhodnost umístění dekorací. Pokud chceme kancelářský nábytek oživit třeba dekorativními květinami, měli bychom je umístit tak, aby jejich údržba – zalévání – nebyla komplikované. Je neraktické, pokud musíme při každém zalévání používat kancelářskou židli proto, abychom dosáhli na vrchní díl kancelářské skříně.

Při zdobení kancelářského nábytku bychm měli dodžet určitou střídmost. Pokud se kancelář a kancelářksý nábytek „přezdobí“, je výsledek častokrát horší než na začátku. Každá kancelář by měla působit příjemným a svěžím dojmem. Příliš mnoho dekorativních předmětů může i tuto dobře míněnou snahu otočit v neprospěch.

Pěkně ozdobená kancelář vám usnadní práci, v takových prostorách se pracovník cítí dobře a méně unavený.

Similar Posts
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments